Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Jaden Vorhis (Jr), Dixie Bob Schul Invitational 17:16.10
2. Matthew Lee (Jr), Ansonia Versailles 17:22.90
3. Seth Coker (So), Newton Miami County Invite 17:49.10
4. Owen Canan (So), Bradford Patriot Invitational 18:01.00
5. Jacob Rice (Sr), Arcanum Versailles 18:13.00
6. Liam Woods (So), Newton Miami County Invite 18:19.30
7. Kolin Frazee (Jr), Arcanum Tri-village 18:24.00
8. Ashton Paul (Sr), Arcanum Tri-village 18:28.00
9. Lance Brinksneader (Fr), Arcanum Tri-village 18:43.00
10. Cason Yount (Sr), Franklin Monroe Centerville SNL 18:49.00
11. Collin Day (Fr), Dixie National Trail 18:49.10
12. Parker Patrick (So), Franklin Monroe Bob Schul 18:50.00
13. Malachi Wright (Fr), Arcanum Tri village 18:53.00
14. Dylan Bauer (So), Newton Miami County Invite 18:54.60
15. Micah Arbogast (Fr), Arcanum Versailles 18:56.00
16. Mason Todd (So), Arcanum Versailles 19:05.00
17. Matthew Barga (Jr), Ansonia Versailles 19:10.00
18. Nathan King (Sr), Twin Valley South Tour De Sewer 19:10.40
19. Ethan Sparks (So), Ansonia Versailles 19:11.00
20. Trent Geise (Fr), Preble Shawnee Bob Schul - Milton Union 19:14.70
21. Case Roell (Jr), Preble Shawnee Bob Schul - Milton Union 19:16.00
22. Cameron Ball (Fr), Arcanum Covington 19:29.00
23. Brooks Merriman (So), Arcanum Covington 19:30.00
23. Hayden Nicodemus (So), Bradford Patriot Invitational 19:30.00
25. Joel Hunt (Sr), National Trail Blazer Invitational 19:31.90
26. Clark Lemons (Fr), Arcanum Tri-village 19:37.00
27. Jaden Deaton (So), Newton Covington Invitational 19:44.50
28. Daniel Hartzell (So), Mississinawa Valley Botkins 19:51.00
29. Carson Figel (Jr), Franklin Monroe Cedarville 19:52.00
30. Nate Good (So), Franklin Monroe Centerville SNL 19:53.00
31. Braydan Lee (Fr), National Trail Blazer Invitational 19:59.90
32. Sam Haney (So), Franklin Monroe Tri Village 20:00.00
33. Caleb Wiant (Fr), Arcanum Tri-village 20:04.00
34. Brennen Fellers (Sr), Tri-Village Patriot Inv. 20:09.00
35. Gage Wackler (Jr), Franklin Monroe Centerville SNL 20:17.00
36. Aden MConachie (So), Tri-Village Patriot Inv. 20:18.00
37. Trevor Jess (Jr), Newton Miami County Invite 20:18.80
38. Camden Pfahler (Fr), Arcanum Versailles 20:19.00
38. Aiden Yang (Fr), Franklin Monroe Centerville SNL 20:19.00
40. Will Beisner (Fr), Arcanum Tri-village 20:34.00
41. Chris Brinley (Fr), Tri-Village Newton 20:43.00
42. Caleb Gilland (Sr), National Trail Bob Schul Invitational 20:43.90
43. Ian Brown (Sr), Ansonia Versailles 20:57.00
44. Trey Wilson (So), Franklin Monroe Bob Schul 21:05.00
45. Taylor Bradley (Jr), Preble Shawnee Brookville Invitational 21:12.30
46. Joseph Woodward-Roeth (So), Newton Miami County Invite 21:15.30
47. Josh Murphy (Sr), Tri-Village Patriot Inv. 21:42.00
48. Owen Beachler (Jr), Bradford Troy Twilight 21:44.10
49. Luken Longenecker (Fr), Ansonia Versailles 21:45.00
50. Conner Neitzelt (Jr), Franklin Monroe Piqua 21:46.00
51. Gavin Stachler (Fr), Ansonia Versailles 21:59.00
52. Eden Frazee (Fr), Arcanum Versailles 22:05.00
53. Zane Osborne (Sr), Tri-Village Patriot Inv. 22:07.00
54. Lane Eikenberry (Jr), Franklin Monroe Cedarville 22:41.00
55. Ethan Warner (Jr), Franklin Monroe Covington 22:53.00
56. Elliott Voge (Jr), Twin Valley South Troy Twilight Invitational 23:11.90
57. Brayden Barnes (Sr), Ansonia New Madison 23:42.00
58. Mason Thornburgh (Fr), Twin Valley South Troy Twilight Invitational 23:53.40
59. Beau Garnett (Fr), Preble Shawnee Brookville Invitational 23:59.10
60. Matthew DeHart (So), Twin Valley South Bob Schul Invitational 24:00.70
61. Stephen Stewart (So), Bradford Tour de Sewer 24:09.50
62. Dalton Reck (Sr), Bradford Patriot Invitational 24:21.00
63. Daniel Watern (Sr), Tri-Village Patriot Inv. 24:31.00
64. Andrew Holzapfel (Sr), Tri-Village Patriot Inv. 24:32.00
65. Ethan Brogan (Jr), Bradford Patriot Invitational 24:35.00
66. William Arnett (So), Arcanum Versailles 26:17.00
67. Jaykob Myers (Fr), Tri-Village Miss. Valley 27:29.00
68. Jaden Wolf (So), Franklin Monroe Piqua 28:48.00